Mulțumiri pentru participarea la Hramul Bisericii Sf. Cuv. Parascheva Eindhoven

Dragii noștri credinciosi,

 

Va felicit pentru sărbătorirea parohiei noastre si va multumesc din suflet pentru implicarea activa si directa, jertfelnica si plina de dragoste in slujba Bisericii lui Hristos si sfinților, asa cum am pomenit-o ieri pe Sfânta Cuvioasa Parascheva. 

Sfânta sa va fie mereu alaturi in tot lucrul bun si frumos care il savarsiti spre slava lui Dumnezeu, spre fericirea sfinților si spre bucuria noastra!

Va astept cu pace si rugăciune la toate slujbele si evenimentele bisericii noastre!


Va rog sa pomeniți in rugăciune pentru odihna in pace si iertarea păcatelor pe Mihaela care este in perioada de 40 de zile de la trecerea la Domnul si are nevoie de susținerea si rugăciunea noastra a tuturor!

Contact

Parohia ortodoxa Sfanta Parascheva Eindhoven-Oirschot
Bernadettestraat 2
5688 KN Oirschot

E-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Telefon parinte: +32 486265644

Ajuta biserica

Donatii